אודות

אודות

תחנת דלק נעמן
תחנת דלק נעמן
חברת G7 מתמחה בהקמת תחנות דלק. אנו מנהלים עבור המשקיע ייזום של תחנת דלק משלב איתור קרקע מתאימה, בדיקות התאמה לתמ"א 18/4 דרך השגת כל האישורים ועד השכרת התחנה, מכירתה או בנייתה לצורך הפעלה עצמית.

תחנת דלק נעמן (בתמונה) היא דוגמא לפרויקט מלא שבוצע ע"י G7 משלב איתור קרקע תעשייתית דרך השגת כל האישורים להפעלה ובניית התחנה עד מפתח


השירותים ש- G7 מספקת
1. איתור קרקע המתאימה לייזום תחנת דלק על פי תקציב הלקוח
2. ביצוע סקרי התכנות לקרקע – בדיקת עמידה בתנאי תמ"א 18 תיקון 4
3. ניתוח כלכלי של הקרקע לתחנת דלק – הערכת צפי מכירות חודשיות
4. ביצוע כל הליכי האישורים הדרושים עד לקבלת היתר בנייה לתחנת דלק
5. ייעוץ במכירת / השכרת קרקע עם היתר לתחנת דלק – מיקסום ערך התחנה
6. ביצוע בניית תחנת הדלק "עד מפתח"
7. ייעוץ ברכישת תחנת דלק קיימת, בדיקת האישורים, בדיקת נתונים כספיים ותמיכה במו"מ


פרופיל חברה
G7 הינה חברת שירותי הנדסה וניהול פרויקטים מורכבים בתחום ייזום תחנות תדלוק ומרכזים מסחריים נלווים. החברה מציעה שירותים כגון: איתור נכסים, בחינת התכנות וחקר אופני יישום, ניתוח ובחינה כלכלית, תכן הנדסי מפורט, ביצוע הליכי אישור ברשויות, הכנת מכרזים, ניתוח מפרטים, בקרת הפרויקט תקציבית וביצועית וניהול ביצוע בפועל. השירותים המוצעים הם על בסיס חלקים מפרויקט תוך השתלבות במכלול כולו או פרויקט מלא בשיטת Turn Key Project. החברה מפעילה קשת של מומחים, מהנדסים מנהלים ויועצים מן השורה הראשונה בכל אחד מהתחומים בהם פועלת החברה. לכל פרויקט מיוצרת ומפותחת מתודולוגיה ייחודית המאפשרת לבעלי הפרויקט להגיע למטרותיו במהירות, ביעילות, בעלויות נמוכות ותוך הקפדה על הקטנת רמות הסיכון בתהליך הביצוע.

החברה מקפידה לפעול במקצועיות, מהירות ויעילות שמושגים ע"י ניסיון, ידע נלמד ונצבר וטכנולוגיה מתקדמת. פתרונות יצירתיים ומקצועיים לכל מורכבות שתהה בפרויקט היא אחד ממפתחות ההצלחה של החברה.

את החברה מנהל ומוביל מייסדה: מר דוד גבריאל

דוד גבריאל - בעל תואר בהנדסת תעשייה וניהול, מר גבריאל מנהל בפועל את ביצוע הפרויקטים, תאום בין כל המהנדסים והיועצים, הקשר עם הרשויות, ניהול מכרזי הבנייה וניהול ביצוע בפועל של הקמת המתחמים. דוד, בעל ניסיון ממוקד של מעל 5 שנים בתחום ייזום רישוי ובנייה של תחנות תדלוק ומרכזים מסחריים (כולל גפ"מ) בכל רחבי הארץ.

G7 הייתה מעורבת עד כה בהליכי ייזום של מספר רב של תחנות תדלוק ובימים אלה היא פועלת בהליכי ייזום של מעל עשר תחנות תדלוק ומסחר נוספים בפרישה בכל רחבי ישראל.
צרו קשר לפרטים נוספים
refresh