אודות

אודות

שינוי ייעוד חקלאי
שינוי ייעוד חקלאי

ליווי ותכנון היתרי בנייה ושינויי ייעוד

 
חברת G7 מתמחה בתכנון היתרי בנייה, שינויי ייעוד חקלאיים, בהקמת תחנות דלק וחשמל, בתי אבות, מסחר, תיירות, הסדרה ולגיליזציה, עיצוב פנים וליווי עד גמר. אנו מנהלים את תהליך התכנון עד גמר, איתור קרקעות מתאימות, בדיקות התאמה לתכנית המתאר הקיימות והעתידיות והשגת כל האישורים הנדרשים ממשרדי הממשלה השונים.
 
לפרטים נוספים : 
 
054-2222798 דודו גבריאלהשירותים ש- G7 מספקת
1. איתור קרקע המתאימה לייזום תחנת דלק על פי תקציב הלקוח
2. ביצוע סקרי התכנות לקרקע 
3. ניתוח כלכלי של הקרקע לפרויקט המיועד 
4. ביצוע כל הליכי האישורים הדרושים עד לקבלת היתר בנייה או מתן תוקף לשינוי ייעוד חקלאי
5. ליווי תהליך הביצוע במידה ויידרש 
7. תכנון ועיצוב פנים הכולל תכנית חלוקה, מפרט עלויות, ליווי מול הספקים, ליווי קבלני עד גמר 


פרופיל חברה
G7 הינה חברת שירותי הנדסה וניהול פרויקטים מורכבים בתחום ייזום שינוי ייעוד,היתרי בנייה למגורים, מסחר, תיירות, בתי אבות, תחנות תדלוק ומרכזים מסחריים נלווים. החברה מציעה שירותים כגון: איתור נכסים, בחינת התכנות וחקר אופני יישום, ניתוח ובחינה כלכלית, תכן הנדסי מפורט, ביצוע הליכי אישור ברשויות, הכנת מכרזים, ניתוח מפרטים, בקרת הפרויקט תקציבית וביצועית וניהול ביצוע בפועל. השירותים המוצעים הם על בסיס חלקים מפרויקט תוך השתלבות במכלול כולו או פרויקט מלא בשיטת Turn Key Project. החברה מפעילה קשת של מומחים, מהנדסים מנהלים ויועצים מן השורה הראשונה בכל אחד מהתחומים בהם פועלת החברה. לכל פרויקט מיוצרת ומפותחת מתודולוגיה ייחודית המאפשרת לבעלי הפרויקט להגיע למטרותיו במהירות, ביעילות, בעלויות נמוכות ותוך הקפדה על הקטנת רמות הסיכון בתהליך הביצוע.

החברה מקפידה לפעול במקצועיות, מהירות ויעילות שמושגים ע"י ניסיון, ידע נלמד ונצבר וטכנולוגיה מתקדמת. פתרונות יצירתיים ומקצועיים לכל מורכבות שתהה בפרויקט היא אחד ממפתחות ההצלחה של החברה.

את החברה מנהל ומוביל מייסדה: מר דוד גבריאל

דוד גבריאל - בעל תואר בהנדסת תעשייה וניהול, מר גבריאל מנהל בפועל את ביצוע הפרויקטים, תאום בין כל המהנדסים והיועצים, הקשר עם הרשויות, ניהול מכרזי הבנייה וניהול ביצוע בפועל של הקמת המתחמים. דוד, בעל ניסיון ממוקד של מעל 5 שנים בתחום ייזום רישוי ובנייה של תחנות תדלוק ומרכזים מסחריים (כולל גפ"מ) בכל רחבי הארץ.

G7 הייתה מעורבת עד כה בהליכי ייזום של מספר רב של תחנות תדלוק ובימים אלה היא פועלת בהליכי ייזום של מעל עשר תחנות תדלוק ומסחר נוספים בפרישה בכל רחבי ישראל.
צרו קשר לפרטים נוספים
refresh